Tungsten karbür topu

Tungsten karbür topu metal tozu aşırı ısı ve basınç altında oluşturulan ve bunun üzerine de, bir sinterleme işleminde imal çünkü top bir kategorisidir. Sert metal top son derece zordur.Üretim tekniği diğer malzemelere göre önemli ölçüde daha pahalı, ama pratikte etkisiz sert metal top yapar. Göreceli durgunluk çeşitli sıvılar ve alaşımları ile etkileşim onları son derece dirençli hale getirir. Bu paslanmaz çelik ya da krom çok daha güçlü olduğu için tungsten karbür topları, ağır makine uygulamalarda bulunabilir. Özellikle, tungsten karbür topu bitkileri için gübre ve zirai ilaç akışını düzenlemek için endüstriyel spreyler olarak kullanılmaktadır. 

Tungsten karbürden gücü nedeniyle, topları sık sık hardbanding için kuyu içi araç sektöründe kullanılmaktadır. Bunlar petrol sondaj sektörü için kritik uygulamalar.

Kobalt bağlayıcı tungsten karbür birçok yönden top üretimi için ideal bir malzemedir. Onun sertlik ve sertlik son boyutu çok ince kontrolü ile, son derece doğru topları üretimi sağlar. Malzeme son derece kararlı ve bu özellikleri tungsten karbür topu metroloji referans standartları için ideal bir seçimdir. Aynı şekilde, aynı özelliklere aşınma oranlarının düşük olması için gereken tüm uygulamalar için topları ve ideal bir seçimdir.

Chinatungsten Online 20 yıldan fazla özellikle tungsten ürünler, tungsten karbür topu üretiminde uzmanlaşmıştır. Bu web sitesinde ürünlerle ilgili hiçbir sorgulamalarla varsa, e-posta bize çekinmeyin.


Başka bir soru veya tungsten karbür topun soruşturma varsa, aşağıdaki yöntemlerle bizimle temas kurmaktan çekinmeyin:
E-mail:sales@chinatungsten.com
Tel.: +86 592 5129696/86 592 5129595
Fax: +86 592 5129797

Tungsten karbür nozul
Tungsten karbür çubuk
/turkish/index.html" target="_blank">Tungsten karbür ürünler